24/7 avārijas dienests Dzīvojamo māju pārvaldīšana Komerctelpu pārvaldīšana Finanšu un juridiskā palīdzība Dārzniecība Uzkopšanas dienests Klientu kabinets
Copyright © 2015 Dream Property
24/7 avārijas dienests Dzīvojamo māju pārvaldīšana Komerctelpu pārvaldīšana Finanšu un juridiskā palīdzība Dārzniecība Uzkopšanas dienests Klientu kabinets
Klientu kabinets

Mans kabinets ir unikāla iespēja sekot līdzi un piekļūt informācijai, kas attiecas uz apsaimniekoto teritoriju, koplietošanas telpām un dzīvokli, kurā Jūs dzīvojat. Atšķirībā no vairākiem citiem apsaimniekošanas uzņēmumiem, kuriem šāda iespēja klientu apkalpošanā netiek sniegta, mēs rūpējamies, lai ikviens telpu īrnieks, nomnieks vai īpašnieks ātri, ērti un vienkārši piekļūtu savam profilam, apskatītos informāciju par rēķiniem, iedzīvotāju kopsapulcēm, balsojumiem, uzkopšanas darbu un atkritumu izvešanas grafiku u.tml.

Kā nomainīt paroli?

Ja vēlaties nomainīt paroli, nepieciešams ieiet savā kabinetā, izvēlēties sadaļu „Iestatījumi“ un tur nomainīt paroli.

Kāpēc es netieku iekšā savā kabinetā?

Ja nevarat piekļūt Jūsu kabinetam, pārliecinieties, vai esat pareizi ievadījis e-pasta adresi un paroli. Iespējams, ka esat aizmirsis paroli. Tādā gadījumā izmantojiet opciju „Aizmirsu paroli“ un nomainiet to.

Kā izveidot manu kabinetu?

Manu kabinetu var izveidot, vienkārši reģistrējoties Vietnē, nospiežot pogu „Reģistrācija“ un izvēloties sadaļu „Reģistrēties kā pasūtītājs“.

Kas ir mans kabinets un kam tas vajadzīgs?

Mans kabinets ir reģistrētam pasūtītājam piešķirta telpa, kas nodrošina iespēju atstāt atsauksmes meistara profilā, iesniegt pieteikumus, sarakstīties ar Jūs interesējošo meistaru, piedalīties forumā un veikt citas darbības.