Dzīvokļi Mājas Zeme Biroji Investīciju objekti Namīpašumi Tirdzniecības platības Noliktavas
Copyright © 2015 Dream Property
Dzīvokļi Mājas Zeme Biroji Investīciju objekti Namīpašumi Tirdzniecības platības Noliktavas
‘‘Viens sapnis,
viena komanda!’’
Dream Property

Par mums

Dream Property ir viens no uzņēmumu grupas Dream Industries darbības virzieniem, kas radās, apvienojot radošu, mērķtiecīgu un strādāt gribošu cilvēku komandu, kas ar cieņu un augstu atbildības sajūtu risina un palīdz sasniegt augstākās virsotnes, ienirt dziļākajos ūdeņos un piepildīt pārdrošākās idejas, ko citi sauktu par sapņiem, bet mums tā ir ikdiena.

Mūsu filozofija

Mēs mīlam nekustamos īpašumus. Mēs mīlam palīdzēt cilvēkiem realizēt viņu kvēlākos sapņus. Un tādēļ mēs, Dream Property, esam unikāli, radot jaunus standartus nekustamo īpašumu nozarē.

MŪSU SPĒKS

Mārtiņš Laizāns Uzņēmuma vadītājs +371 20 252 025 martins@dreamproperty.lv
Artis Šarigins Valdes priekšsēdētāja Vietnieks +371 26 148 641 artis@dreamproperty.lv
Elīna Olekša Mārketinga nodaļas vadītāja +371 26 181 682 elina@dreamproperty.lv
Jaideep Sharma Analītiķis +371 22 419 172 sharma@dreamproperty.lv
ARTIS SOLIMS Nekustamo īpašumu speciālists +371 29 15 44 61 artis.s@dreamproperty.lv
Elvis Īvāns Nekustamo īpašumu speciālists +371 26 142 142 elvis.i@dreamproperty.lv
ALEKSANDRA ŽESTOKOVA Nekustamo īpašumu speciālists +371 22 17 62 68 aleksandra.z@dreamproperty.lv
RAIVO GUŠS Nekustamo īpašumu speciālists +371 281 28 414 raivo.g@dreamproperty.lv
Linda Nauzere Nekustamo īpašumu speciālists +371 20 390 266 linda.n@dreamproperty.lv
Kalvis Ozols Nekustamo īpašumu speciālists +371 26 299 215 kalvis@dreamproperty.lv
Kristers Fjodarovs Nekustamo īpašumu speciālists +371 28 751 166 kristers.f@dreamproperty.lv
Jekaterina Romanova Nekustamo īpašumu speciāliste +371 28 658 658 jekaterina.r@dreamproperty.lv
Raneta Madara Meisīte Fotogrāfe +371 26 589 888 raneta@dreamproperty.lv

SAPŅI PIEPILDĀS, PIEVIENOJIES!

  • regulāras apmācības
  • dzīvespriecīgi kolēģi
  • radoša darba vide
  • Kolektīva saliedēšanas pasākumi
  • uz panākumiem balstīts atalgojums
Pievienojies

Partneri